20’den fazla ünlü isim Ekrem İmamoğlu’na Zor Soracak

20’den fazla ünlü isim Ekrem İmamoğlu’na Zor Soracak

Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’nin büyük açılışı 19 Mayıs saat 19.00’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalındaki canlı yayın ile başlayacak. Ekrem İmamoğlu, gençlerin severek takip ettiği 20’den fazla ünlü ismin zor sorularına içtenlikle yanıt verecek. Zor Sor ilk kez canlı yayınla gençlerle buluşacak.

Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali büyük açılışı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalı üzerinden (@ekremimamoglu) saat 19.00’da gerçekleşecek.

Sn. Ekrem İmamoğlu’nun YouTube kanalında farklı konuklarla yayınlanan ‘’Zor Sor’’ konsepti İGEF 2021 kapsamında ilk kez Twitch’te canlı olarak gerçekleşecek. Diğerlerinin aksine bu canlı yayında sorular, 25 kişilik çok daha geniş bir kadro tarafından sorulacak.

Bu yayında Sn. Ekrem İmamoğlu’na, Kaan Sezyum (Moderatör), Efe Uygaç (IGEF Sunucumuz), Tuana Yılmaz (IGEF Sunucumuz), Cem İşçiler, Zeynep Özkaya, Soykan Soner, Sena Gül, Mete Baş, Okan Asman, Surhay Bakış, Sercan Yıldırım, Başak Çakmak, Batu Bozkan, Berke Thaldrin Demir, İlyas Yalçıntaş, Feride Hilal Akın, Mete Özbey, Tuna Akşen, Ceren Pektaş, Cansu Öktem, Cemre Sıla Atılğan, layda Sürücü, Buket Sena Özdemir, Yeliz Korkmaz Nursema Altuntaş  eşlik edecek. 

İGEF 2021 canlı yayınlarını takip etmek ve festival hakkında daha fazla detaya ulaşmak için linki ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.